0
0
0

HP Zbook 17 G2 Dreamcolor з графікою Nvidia Quadro та справжнім IPS

HP Zbook 17 G2 Dreamcolor з графікою Nvidia Quadro та справжнім IPS

У навколокомп'ютерних колах існує думка, що професійні серії графічних прискорювачів Nvidia Quadro і AMD FirePro, створені лише для викачування грошей і не дають жодних переваг у порівнянні зі споживчими Geforce і Radeon, оскільки засновані на тих же чіпах, що і їх ігрові побратими. , а висока ціна обумовлена лише прагненням виробників викачати більше грошей із професіоналів за рахунок пропозиції нішевого продукту шляхом лише перейменування масових відеокарт. Для порівняння та оцінки переваг саме у спеціалізованому застосуванні, ми наочно порівняли Nvidia Quadro K3100m 2014 року з ігровою Nvidia Geforce GTX 1050 в ноутбуці 2017 року випуску. Оскільки перевага Quadro виявилася неймовірною, до порівняння додали тести новітньої мобільної RTX 2070. Але переваги Quadro не тільки у величезному запасі потужності та надійності. Ці прискорювачі допомагають повністю розкривати переваги матриць, виготовлених за технологією IPS. Як ви пам'ятаєте з огляду ноутбука? "https://bestlaptop.com.ua/noutbuki/e6520-dell-latitude-e6520-i7-nvidia-quadro-full-hd" style="color: rgb(7, 130, 193);">Dell E6520< /a>, всі переваги IPS матриць споживчих моделей є обманом клієнта, на який, на жаль, купилася більшість людей. Тим часом дешеві IPS екрани програють практично по всіх напрямках якісним TN матрицям. Не дивлячись на це, сама технологія дозволяє робити справді шикарні дисплеї з величезним колірним охопленням. При цьому тільки у зв'язку з професійним графічним прискорювачем існує технічна можливість їх використовувати. Чому? Дивіться відповіді у нашому новому відео. smiley

Це перший ролик після тривалої перерви, пов'язаної з відкриттям нашого першого офлайн шоуруму у м. Кривий Ріг. Надалі обіцяємо частіше радувати оглядами та корисною інформацією, так що не забувайте заходити на наш сайт, підписатися на сторінку компанії на Facebookтелеграм канал і звичайно ж , наш канал на Youtube в який ми вкладаємо багато часу і сил.

Коментарі
Схожі статті
17.06.2019
HP Zbook 17 – для апгрейду те, що потрібно!
HP Zbook 17 – для апгрейду те, що потрібно!
Переваги настільного ПК в ноутбуці - HP Zbook 17. Величезні можливості для професіоналів та ентузіастів...
08.11.2021
Чому ми кращі за інших? (Дуже важливо!)
Чому ми кращі за інших? (Дуже важливо!)
   Усім привіт. Часто люди думають, що у них є великий вибір пропозицій надійних та якісних ноутбуків. І варто почати шукати, як Google видасть величезну кількість пропозицій від різних магазинів. Як відверто шахрайські, що пропонують, так ..