0
0
0

Огляд ноутбука Dell Latitude E6510

Огляд ноутбука Dell Latitude E6510

Dell Latitude E6510  - наш тестовий апарат заснований на процесорі Intel Core i7 820QM, має професійний графічний адаптер Nvidia Quadro NVS 3100M. Крім того, тут є твердотільний накопичувач об'ємом 256 Гб від компанії Samsung.

Корпус Ноутбука

Базова частина корпусу та кришка дисплея були укріплені металевими частинами. Тому кришка дисплея дуже стійка до тиску та скручування. Обрамлення дисплея також практично не піддається тиску. Базова частина корпусу показала високу стійкість до скручування. Корпус ноутбука має матову поверхню, яка дуже приємна на дотик. " style="width: 400px; height: 300px;">

Металеві шарніри, на яких кріпиться кришка дисплея, відмінно виконують свою функцію. Кришку дисплея можна легко відкривати і закривати однією рукою. Кут відкриття кришки обмежений до 170 градусів, що буде зручно при використанні апарата на колінах.

На корпусі є спеціальні гачки, які фіксують дисплей у закритому положенні та сприяють безлопатевому транспортуванню ноутбука. При натисканні на центральну кнопку ці гачки легко відкриваються.

Щодо мобільності хотілося б сказати те що 15.6 дюймовий апарат не належить до класу мобільних пристроїв які можна постійно носити за собою. Вага даного ноутбука складає всього два з половиною кілограми.

Комунікаційні можливості ноутбука 

Розташування портів буде зручним як для шульги, так і для правшів. Але як би там не було, лівша може не сподобатися використовувати зовнішню мишку через те, що з лівого боку знаходиться решітка вентиляційної системи ноутбука.

На нижній панелі розташований порт для док станцій. Завдяки цьому ви зможете підключити до даного апарату док-станцію, яка дозволить розширити комунікаційні можливості ноутбука.

Порти VGA і RJ-45 (LAN) знаходяться на задній  торцева частина ноутбука. На лівому торці знаходяться порти: DisplayPort, USB, роз'єм для замку Кенсінгтона та комбінований порт USB-eSATA. На передньому торці знаходиться слот для Експрес карти 34 мм, зчитувач карток пам'яті шість в одному.

/blog/68ca96a785252b4bdd57cca06435e.jpg" style="width: 400px; height: 94px;">

За допомогою Intel 82577LM Gigabit Network Connection ви можете підключитися до мережі. Крім того, в нашому апараті також є вбудований модуль Wi-Fi з підтримкою стандартів 802.11 b/g/n. Передавати дані на мобільні пристрої ви зможете також за допомогою модуля Bluetooth версії 3.0. Над дисплеєм розташовується вічко трьох мегапіксельної веб-камери.

Безпека

Крім слота для замку Kensington, в ноутбуці також є зчитувач відбитків пальців. Він знаходиться праворуч від клавіатурного блоку – що дуже нестандартно. Він може бути налаштований при першому увімкненні за допомогою програми Dell ControlPoint. Після цього ви можете додати пароль і відсканувати свій відбиток пальця.

Екран

Dell Latitude E6510 обладнаний 15.6 дюймовим дисплеєм, який має роздільну здатність 1920x1080 пікселів. Він має вбудований датчик освітленості, який здатний автоматично змінювати яскравість дисплея в залежності від зовнішніх умов. Середній рівень яскравості даного дисплея становить 272 cd/m². Завдяки високому рівню яскравості навіть озброєним оком неможливо помітити темні області на дисплеї.

Завдяки високому значенню яскравості дисплея ви можете без проблем працювати з ноутбуком поза приміщенням.
По кутах огляду ноутбук нічим не відрізняється від інших пристроїв цього класу. Дисплей цього ноутбука має дуже гарні горизонтальні кути огляду.

Продуктивність

Наш ноутбук побудований на чіпсеті QM57 Express від компанії Intel, який підтримує процесори нового покоління Core i . Наш тестовий апарат оснащений процесором Core i7 820QM. Завдяки підтримці багато потоковості даний процесор може одночасно обробляти завдання у вісім потоків.

Б/в ноутбук Dell Latitude E6510 ви зможете придбати в нашому інтернет магазині за найнижчою ціною.

< br>

Коментарі